نتایج جستجو برای عبارت :

بریم شکار!

Open Season 2010,خرس قهوه‌ای,دانلود انیمیشن Open Season,دانلود انیمیشن فصل شکار 3 با دوبله فارسی Open Season 2030,دانلود انیمیشن فصل شکار 3 زبان اصلی,دانلود دوبله فارسی Open Season 2010,دانلود دوبله فارسی انیمیشن فصل شکار 3,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون Open Season 2010 720p,دانلود کارتون فصل شکار 3 با کیفیت 1080p,دانلود مستقیم انیمیشن Open Season 2010 1080p,زیرنویس فارسی Open Season 2010,زیرنویس فارسی انیمیشن فصل شکار 3,فصل شکار,
ادامه مطلب
احکام شکار با سگ شکاری چست؟

احکام شکار حیوانات با سگ شکاری

احکام اسلام منحصراً از قرآن کریم استفاده نمی‌شود، بلکه احادیث پیامبر اسلام(ص) و امامان معصوم(ع) و سنت و سیرۀ آن بزرگواران نیز از منابعی است که احکام و دستورات شرعی از آنها استفاده می‌شود.
شکار کردن با سگ
ادامه مطلب
Open Season 2006,خرس قهوه‌ای,دانلود انیمیشن Open Season,دانلود انیمیشن فصل شکار 1 با دوبله فارسی Open Season 2006,دانلود انیمیشن فصل شکار 1 زبان اصلی,دانلود دوبله فارسی Open Season 2006,دانلود دوبله فارسی انیمیشن فصل شکار 1,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون Open Season 2006 720p,دانلود کارتون فصل شکار 1 با کیفیت 1080p,دانلود مستقیم انیمیشن Open Season 2006 1080p,زیرنویس فارسی Open Season 2006,زیرنویس فارسی انیمیشن فصل شکار 1,فصل شکار,
ادامه مطلب
Open Season 2008,خرس قهوه‌ای,دانلود انیمیشن Open Season,دانلود انیمیشن فصل شکار 2 با دوبله فارسی Open Season 2008,دانلود انیمیشن فصل شکار 2 زبان اصلی,دانلود دوبله فارسی Open Season 2008,دانلود دوبله فارسی انیمیشن فصل شکار 2,دانلود رایگان انیمیشن,دانلود کارتون Open Season 2008 720p,دانلود کارتون فصل شکار 2 با کیفیت 1080p,دانلود مستقیم انیمیشن Open Season 2008 1080p,زیرنویس فارسی Open Season 2008,زیرنویس فارسی انیمیشن فصل شکار 2,فصل شکار,
ادامه مطلب
دانلود آهنگ میخوام برم کوه سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از شهاب عباسی
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سیما بینا
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو با صدای میترا

دانلود آهنگ میخوام برم کوه از سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو سولماز
دانلود آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو از قنبر نارویی
آکورد آهنگ میخوام برم کوه شکار آهو
شیر و گرگ و روباهی با هم به شکار می روند. آن ها با همراهی هم یک گاو وحشی، بز و خرگوش شکار کردند

شیر به گرگ می گوید این سه شکار را تقسیم کن. گرگ گفت گاو وحشی که بزرگتر است از آن شماست. 

من از بز استفاده می کنم و خرگوش هم قسمت روباه باشد. شیر گفت چه گفتی؟ در جایی که من وجود دارم تو اظهار وجود می کنی
 پیشتر بیا. 

گرگ که پیش آمد شیر با پنجه های نیرومندش او را در هم درید.
سپس شیر رو به روباه کرد و گفت حالا تو این شکارها را تقسیم کن.

روباه گفت سرورم ای
در حالی که نه بدن ورزیده گوریل ، نه قدرت بازو خرس ، نه سرعت پلنگ ، نه خیز آهو ، نه درندگی گرگ ، نه حیله گری روباه و نه خصلت کفتار را دارد ولی او را سلطان جنگل مینامند !!! 
شیر به دلیل خصائص رفتاریش سلطان جنگل است، چون تا گرسنه نباشد شکار نمیکند ( درنده خو نیست ) ، 
در وقت گرسنگی شکار را به اندازه نیازش انتخاب میکند ( طماع نیست ) ،
در بین حیوانات قوی ترین را انتخاب میکند ( ضعیف کش نیست ) ،
از میان حیوانات ماده های باردار را شکار نمیکند، ( رحم و شفقت دارد
تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
خانه > خاتم کاری > تخته نرد خاتم و شطرنج > تخته نرد و شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد طرح شکار

تخته نرد و شطرنج از جنس چوب و خاتم کاری اعلی طرح دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
ابعاد :۴۰*۴۰*۳ سانتیمتر
دارای ضمانتامه کتبی ۵ ساله
متعلقات : مهره صدفی خاتم و کاور ترمه

تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار برجسته زمینه رنگی
تخته نرد شطرنج خاتم کاری دالووری شکار بر
شکار پهپاد #گلوبال_هاوک در منطقه #کوه_مبارک با موشک #سوم_خرداد در دنیایی که نیمی از کشورها طرفدار استکبار آمریکا هستند فقط از عهده دعای کمیل خوان‌ها و نماز شب خوان‌ها برمی‌آید. 
در نهایت سرنوشت این است که هر سلاحی که در دست کافران است یا باید به دست رزمندگان اسلام برسد یا نابود شود
"شکار" ممکن است جدید و بحث برانگیز باشد، اما داستانهایی درباره انسانهایی که بشرِ زنده را برای ورزش و تفریح شکار می کنند، در سینما چیز جدیدی نیست؛ چرا که در سال ۱۹۳۲ ما شاهد فیلم The Most Dangerous Game ساخته ایروینگ پیکل و ارنست بی شوودسک بوده ایم و تا به امروز تولید چنین آثاری وجود داشته که در آن ما شاهد شرور هایی هستیم که صفات انسانی را پاک از دست داده اند. در وقع شکار هم برداشتی آزاد از داستان کوتاه خطرناک ترین بازی می باشد. هر چند تصور و فرض نمی شود، ت
گرگی در اتاقکی در آغل گوسفندان ما زاییده بود و سه چهار توله داشت و اوائل کار به طور مخفیانه مرتب به آنجا رفت و آمد می کرد و به بچه هایش میرسید ، چون ‌آسیبی ‌به‌ گوسفندان‌ نمیرساند‌ وبخاطر ترحم‌ به‌ این ‌حیوان‌‌‌‌‌‌‌‌‌ و‌ بچه‌هایش‌، او را بیرون ‌نکردیم‌، ولی ‌کاملا ا‌و را زیر نظر‌ داشتم‌.
این‌ ماده‌ گرگ ‌به ‌شکار میرفت‌ و هر بار مرغی‌، خرگوشی ‌، بره‌ای شکار میکرد و برای ‌مصرف ‌خود و بچه‌هایش ‌می آورد‌.اما با اینکه ‌رفت
دروزرا گیاهی گوشتخوار با شاخک های منحصر به فرد است، این گل گوشت خوار کوچک متعلق به آفریقای جنوبی است. این گیاه دارای شاخک های حساس و قوی برای شکار طعمه بوده و از شاخه های لجز و چسبناک خود برای شکار حشرات استفاده می کند. پس از شکار طعمه، شاخه ها به سمت مرکز جمع می شوند و با ترشح غدد گوارشی هضم حشره برای گیاه میسر می شود. شاخه های رنگارنگ این گیاه تا 3.5 سانتی متر رشد می کنند. این گیاه گوشتخوار را می توان به عنوان گیاه خانگی نیز در نظر گرفت، چرا که ی
یا حسین

فصل شکار داره می رسه... اما تو این فصل، من و تو شکارچی نیستیم... شکارچی یکی دیگه است... ما یا شکاریم یا تماشاچی... شکارچی اباعبدالله ه. تا تو کی یه مایه ای ببینه... تا تو قلب کی یه نقطه روشنی ببینه... تا دل کی اونقدر دور و بر کشتی آقا بچرخه تا قلاب سیدالشهدا بالاخره بهش گیر کنه... اندازه "حر" که اگر خون به دل بچه های ارباب ما کرد، اما مایه داشت... اما آزاده بود...

فصل شکار آقا داره میاد... همه شکارها هم میان... از لوطی ها و مشتی ها تا مقدس ها نماها و
ابراهیم ادهم «رحمة اللهّ علیه» در وقت پادشاهی به شکار رفته بود. در پی آهویی تاخت تا چندان که از لشکر به کلّی جدا گشت و دور افتاد. اسب در عَرَق غَرق شده بود از خستگی. او هنوز می‌تاخت در آن بیابان. چون از حد گذشت، آهو به سخن درآمد و روی بازپس کرد که:« مَا خُلِقْتَ لِهذا،  تو را برای این نیافریده‌اند و از عدم جهت این موجود نگردانیده‌اند که مرا شکار کنی. خود مرا صید کرده گیر، تا چه شود؟» 
ابراهیم چون این را بشنید نعره‌ای زد و خود را از اسب درانداخت
با تیر و کمان کودکی امدر کوچه باغ های قدیمیدر انبوه درختان باران خوردهسینه ی گنجشکی را نشانه گرفته بودمکه عاشق تو شدمگنجشک به شانه ام نشستو من..شکارچی ماهری شدماز آن پس..هرگز به شکار پرنده ای نرفتمهر وقت دلتنگم آواز می خوانمپرنده می آیدپرنده می نشیندپرنده را می بویمپرنده را می بوسمپرنده را رها می کنمو چون شکار دیگری می شود..کودکی ام را می بینم..در انبوه درختان باران خوردهبا بوی کاهگل..و آواز پرنده..به خود می پیچد و گریه می کند..های آواز..چقدر ت
از زمان های بسیار قدیم ، شترمرغ علاقه مردم را برانگیخته است. جدا از شکار گوشت و لکه هایشان ، شتر مرغ ها در اسارت نگهداری می شدند ، توسط مصریان اولیه ، یونانیان و رومی ها مورد اهانت قرار می گرفتند. مصریان و زنان رومی با زاد و ولد شریف به مناسبت تشریفات ، بر شترمرغ ها سوار می شوند. در مقبره توتانکنامن پادشاه ، توصیفاتی وجود دارد که پرندگان را با کمان و پیکان شکار می کند. امتیازی که ظاهراً برای فرعونیان حفظ شده بود.
من به تو خونه موندن عادت دارم...اصلا دوست دارم که تو خونه باشم...و نرم بیرون بین آدمها...این روزا برای من اصلا سخت نمیگذره...ولی خانواده ام نهه...اونا عادت ندارن...اونا حوصله شون سر میره...این روزا تبدیل به یه مامور بهداشت عصبی شدم که همش مواظبم بقیه بیرون نرن...دستشونو بشورن...و کارای بهداشتی لازمو انجام بدن... 
ولی...خیلی ها رعایت نمیکنن...خیلی ها فکر میکنن شوخیه...و باعث شدن ویروس بیشترو بیشتر منتشر بشه...برای همین دلم میخواد یه گروه شکار تشکیل بدم با
BluRay,We're Going on a Bear Hunt 2016,x265 HEVC,دانلود We're Going on a Bear Hunt 2016 720p,دانلود انیمیشن We're Going on a Bear Hunt 2016,دانلود انیمیشن We're Going on a Bear Hunt با کیفیت 1080p,دانلود رایگان,دانلود رایگان انیمیشن ما میریم شکار خرس 2016,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود مستقیم انیمیشن We're Going on a Bear Hunt 2016,دوبله فارسی,زبان اصلی,کیفیت بلوری,
ادامه مطلب
آن نفسی که باخودی یار چو خار آیدت          وان نفسی که بیخودی یار چه کار آیدت
آن نفسی که باخودی خود تو شکار پشه‌ای          وان نفسی که بیخودی پیل شکار آیدت
آن نفسی که باخودی بسته ابر غصه‌ای          وان نفسی که بیخودی مه به کنار آیدت
آن نفسی که باخودی یار کناره می‌کند          وان نفسی که بیخودی باده یار آیدت
آن نفسی که باخودی همچو خزان فسرده‌ای          وان نفسی که بیخودی دی چو بهار آیدت
جمله بی‌قراریت از طلب قرار تست          طالب بی‌قرار ش
تا حالا شکار رفتی؟ من میرفتم ولی دیگه نمیرم!

آخرین باری که شکار رفتم شکارگوزن بود.
خیلی گشتم تا یه گوزن پیدا کردم.
بهش شلیک کردم، درست زدم به پاش.
وقتی بالای سرش رسیدم هنوزجون داشت. با چشماش داشت التماس می کرد.
نفس می کشید. زیباییش منو تسخیر کرده بود.
حس کردم که اون گوزن می تونه دوست خوبی واسم باشه.
میتونستم نزدیک خونه یه جای دنج واسش درست کنم.
خوب که فکر کردم با خودم گفتم که اون گوزن واسه همیشه لنگ میزنه و وقتی منو ببینه یاد بلایی میفته که سرش آ
کودکی  جهت شکار از خانه بیرون می زند  او به باغ و بستان می شتابد و پرنده های زیادی را شکار می کند . 
. پرنده ای که در کنار لانه اش  به مراقبت جوجه هایش می پرداخت شکار چی را می بیند که به سمت لانه او  می اید . باخود می اندیشد که چه طور شکارچی را از لانه اش دور سازد . به پرواز می اید و در اسمان به رقص زیبایی می پردازد تا نظر شکارچی را به سویش جلب کند . شکارچی به سمت پرنده نشانه می گیرد و پرنده در لابلای درخت انبوهی حفظ جان می کند . شکارچی دوباره به سمت او
انسان نخستین به دنبال رد پای جانورانی که میخواست شکار کند،حرکت میکرد.او دستاورد شکارش را حمل میکرد.
در آغاز،آدم ها جانوران کم وزن تر را یا به دست میگرفتند یا بر پشت خود می انداختند و حمل می کردند.اگر در بردن گوشت شکار تنبلی میکردند،ممکن بود جانوران وحشی آنها ببرند و خوراکی بی درد سر به دست آورند.
گاهی هم پای جانوران کمی سنگین تر را به شاخه ای محکم می بستند و دو شکار چی شاخه را روی دوش خود میگذاشتند و آن را حمل میکردند. اما چنین روشی را برای حمل
گربه ای خبیث برای شکار هر روز تعدادی جوجه را می گرفت و انها را می خورد  و شکمی از عزا در می اورد او حتی به مرغ های بزرگ هم رحم  نمی کرد و با خباثت تمام انها را خفه و فرار می کرد . 
روزی صاحب مرغ ها از ترس گربه انها را در قفسی بزرگ می گذارد تا از شکار گربه در امان باشد. گربه تا چشم صاحب خانه را دور می بیند  خود را از شکافی کوچک وارد قفس می کند وتمام مرغها و جوجه ها را خفه می کند . 
سگی از دور دست  تمام ماجرا را شهود می باشد . او به گربه می گوید چرا انها ر
شیر اور شارک دونوں پیشہ ور شکاری ہیں لیکن شیر سمندر میں شکار نہیں کرسکتا اور شارک خشکی پر شکار نہیں کر سکتی۔ شیر کو سمندر میں شکار نہ کر پانے کیوجہ سے ناکارہ نہیں کہا جا سکتا اور شارک کو جنگل میں شکار نہ کر پانے کیوجہ سے ناکارہ نہیں کہا جا سکتا۔ دونوں کی اپنی اپنی حدود ہیں جہاں وہ بہترین ہیں۔ اگر گلاب کی خوشبو ٹماٹر سے اچھی ہے تو اس کا یہ مطلب نہیں کہ اسے کھانا تیار کرنے میں بھی استعمال کیا جاسکتا ہے۔ ایک کا موازنہ دوسرے کے ساتھ نہ کریں۔ آپ ک
ژانر : اکشن، ترسناک، هیجان انگیزتاریخ انتشار : 2020زبان : دوبله فارسیمدت زمان : 01:30:02امتیاز : 6.4 از 10خلاصه داستان : فیلم از جایی شروع می‌شود که دوازده غریبه در یک مکان نامشخص بیدار می‌شوند و نمی‌دانند کجا هستند و چگونه به آنجا رسیده‌اند، آن‌ها حتی نمی‌دانند برای یک هدف مشخص انتخاب شده‌اند، یعنی شکار و…
(نسخه دوبله فارسی سانسور شده)
دانلود نسخه 1080p با حجم 1.52 گیگابایت
دانلود نسخه 720p با حجم 784 مگابایت
دانلود نسخه 480p با حجم 415 مگابایت
درباره فیل
صدای احمد بهار را، مهیار خوب از زیر کفش کنی می شنید. وقت شکار شاه قلدر ... قزاقِ سواد کوهی است. بیا ... قزاق اینجا خراسان است. بیا قزاق اینجا خانه یِ سلطان است. بیا قزاق ... اینجا از هر جایی که به شکار رفته ای اَهل تر است. شکارگاه گرگان و خانه ی امن کبوتران است. بیا! شاه آمد. صدای چکمه هایش را مهیار شنید. اما نمی دید. فقط حواسش به دوربین عکاسی بود. تا عکس بیندازد. "اعلی حضرت ... با چکمه هایتان نمی شه به پابوس حضرت بروید." مهیار فقط می شنید. شاه بدون چکمه می ش
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی رشیدی رئیس اداره حفاظت محیط
زیست شهرستان دشتی اظهار داشت: پس از کشف و دستگیری یک متخلف شکار و صید
غیرمجاز ۹ قطعه تیهو به همراه آلات و ادوات صید در شهرستان دشتی، فرد متخلف
با شکایت اداره حفاظت محیط زیست حبس شد و طی دادرسی قضایی با توجه به
اجرای سیاست‌زدایی قوه قضاییه، در نهایت حکم متخلف صادر شد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان دشتی افزود: حکم صادره برای متخلف
شامل ۱۰۰ ساعت خدمات عمومی رایگان در محی
دریافت
حجم: 84.1 مگابایتتوضیحات: Best Sniper Legacy یک بازی اکشن از استودیوی بازیسازی T-Bull می باشد که در گت اندروید منتشر شده است. بهترین تک تیرانداز بازگشته است. یک آزمایش شکست خورده هیولاهاها را ایجاد کرده که باعث شد یک دنیای آخرالزمانی شکل یابد. به یک تیرانداز برگزیده باید شکار کنید تا زنده بمانید. ماموریت های مختلف را تکمیل کنید و سلاح های قدرتمند را آنلاک کنید و تبدیل به یک تیرانداز نهایی شوید. پس با سلاح خود دایناسورها و زامبی های وحشی را شکار کنی
تنها جاییکه می توان بدون گردن درد، نیم ساعت تمام آسمان را خیره تماشا کرد، داخل سرویس است. از پشت پنجره تمیز، ابیش را نوشید و ابرها را نظاره کرد.
_____
اول گربه بود. گربه ای وحشی با دندان های ببر مانند. آواره هایش دراز تر شدند دندان هایش کوچکتر. اول آماده شکار بود، حالا خود شکار به نظر می رسید. ترسیده...
دوم مرگ بود. مرگ، شبیه کارخانه دود سازی بود. دود های دراز و وحشتناک تا بالای بالا می دویدند. ترسناک بود. یعنی گربه از آن ترسیده بود؟
سوم جمجمه بود. بز

گرگ بالان دیده
آیا می‌دانستید که تقریباهمه ی فارسی زبانان، حتی بزرگانی از ادب فارسی، اصطلاح " گرگ بالان دیده " را که کنایه از افراد آزموده ، سرد و گرم چشیده و دنیا دیده است به غلط " گرگ باران دیده" می‌گویند و می نویسند ؟
 به کار بردن واژه ی باران در این اصطلاح اساسا نادرست است، زیرا همه‌ی گرگ ها  باران دیده هستند و اتفاقا در روزهای زمستانی و بارانی  بیشتر از لانه خارج می شوند و به شکار می پردازند و اگر باران دیدن علت با تجربه شدن گرگ باشد، ای
BluRay,Open Season: Scared Silly 2015,x265 HEVC,دانلود Open Season: Scared Silly 2015 720p,دانلود انیمیشن Open Season: Scared Silly 2015,دانلود انیمیشن فصل شکار,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Open Season: Scared Silly 2015,دانلود رایگان,دانلود فیلم,دانلود فیلم با دوبله فارسی,دانلود کارتون فصل شکار 2016,دانلود مستقیم Open Season: Scared Silly 2015 1080p,دوبله فارسی,
ادامه مطلب
در این کانال مطالب آموزشی بورس رو از سطح  صفر و مقدماتی شروع کردیم و تا سطح پیشرفته و حرفه ای پیش رفتیم. نحوه شناسایی و شکار سهام برتر بازار رو خودتون یاد بگیرید.اگر میخواهید در بورس حرفه ای شوید به ما  بپیوندید..
در این کانال مطالب آموزشی بورس رو از سطح  صفر و مقدماتی شروع کردیم و تا سطح پیشرفته و حرفه ای پیش رفتیم. نحوه شناسایی و شکار سهام برتر بازار رو خودتون یاد بگیرید.اگر میخواهید در بورس حرفه ای شوید به ما  بپیوندید.amuzesh_bours_iran@

چرا اسکرچر گربه لازمه و چی کار باید بکنیم که گربه‌ها دست از کندن و ناخن کشیدن به وسایل خونه بردارن؟
خب باید بگم گربه ها موجوداتی شکارچی هستن و ناخن کشیدن یا اسکرچ کردن (Scratching) برای اون ها شیوه‌ای غریزی برای تیز کردن ناخن‌ها، تعیین قلمرو و آماده شدن برای شکار است.
گربه‌های خانگی اگرچه دیگه اهل شکار نیستن وغذاشون رو به صورت حاضر و  آماده می‌خورن، اما هنوز این عادت غریزی رو دارن و اگه اسکرچر خوب براشون تهیه نکنیم ممکنه رو وسایل خونه مثل مبل،
می توان از ونوس حشره خوار به عنوان یکی از شگفت انگیزترین گیاهان روی زمین نام برد. گیاهان گوشت خوار تنها در سواحل جنوبی آمریکا در کارولینای شمالی و جنوبی یافت می شوند. این گیاه روش منحصر به فردی برای شکار طعمه دارد، آن ها طعمه خود را با ترشح شهد معطر و پوشش قرمز برگ های خود به دام می اندازند. ونوس حشره خوار معمولا مورچه ها را شکار می کند، وقتی که طعمه داخل برگ می نشیند، برگ محکم بسته می شود. این گیاه سوسک، مگس، ملخ، عنکبوت و حتی قورباغه های کوچک
خبری اگر شنیدی ز جمال و حسن یارم / سر مست گفته باشد من از این خبر ندارم
شب و روز می بکوشم که برهنه را بپوشم / نه چنان دکان فروشم که دکان نو برآرم
علمی به دست مستی دو هزار مست با وی / به میان شهر گردان که خمار شهریارم
به چه میخ بندم آن را که فقاع از او گشاید / چه شکار گیرم آن جا که شکار آن شکارم
دهلی بدین عظیمی به گلیم درنگنجد / فر و نور مه بگوید که من اندر این غبارم
به سر مناره اشتر رود و فغان برآرد / که نهان شدم من این جا مکنید آشکارم
شتر است مرد عاشق سر
داستان فیلم درباره شکارچی پوستی به نام "هیو گلس" است که در حین شکار مورد حمله‌ی یک خرس قهوه‌ای قرار گرفته و دو مرد که در این شکار همراه او بودند، وسایلش را دزدیده و او را نیمه جان رها می کنند؛ او جان سالم به در می‌برد و ۳۵۰ مایل را در طبیعت وحشی می پیماید تا از کسانی که به او خیانت کرده اند، انتقام بگیرد...

..When there is a storm..And you stand in front of a tree.If you look at its branches, you swear it will fall.But if you watch the trunk, you will see its stability
وقتی طوفان میشه…
و تو جلوی یک درخت ایستاده با
در این نوشته روش شکار (صید) ، پرورش و تکثیر کرم خاکی را آنگونه که در منزل انجام پذیر باشد را برایتان بازگو می کنیم .
فروش مطلب کارآفرین پرورش کرم خاکی جهت تولید کمپوست در منزل
فقط 2700 تومان
جهت تهیه این محصول بر بر روی لینک زیر کلیک نمایید
اینجا
دانلود فیلم اکشن The Hunt 2019 شکار با زیرنویس فارسی و لینک مستقیم
نام فیلم: شکار – The Hunt 2019
ژانر : اکشن , ترسناک , هیجان انگیز
محصول کشور: آمریکا
سال انتشار: ۲۰۱۹
مدت زمان: ۲ دقیقه
زبان: انگلیسی
کارگردان: Craig Zobel
ستارگان: Emma Roberts, Betty Gilpin, Justin Hartley, Glenn Howerton

ادامه مطلب
درخت گیلاس، سایه ی خود را مانند دامنی(سفره ای) روی زمین پهن کرده است. حیوانات در جنب و جوشند و رودخانه می تازد. ریشه های درختان در کمین آب رودخانه نشسته اند و منتظرند تا آن را شکار کنند. ادکلن گل ها در هوا پخش شده و پروانه ها را به وجد آورده است. چادر کوه پشت حصارهای  قدیمی مزرعه دار، پهن(بر پا) شده و به این منظره ی حیرت انگیز خیره شده است.
عاقل شدم , دوباره که دیوانه ات شوم با پای خود شکار تو آمد سر کمند جان می دهم برای تو چون شمع و وقت صبح بر خویش دل نبندی و بر عشق دل ببند این جان که در هوای تو از تن بدر نرفت ساده ولی برای تو صد دل ز خویش کند افتاده ام به پای تو چون خاک در رهت مگذر ز من که خاک ز جایش شود بلند در قلب و نبض من به میان است پای عشق جان داده ام به خنده ات آرام تر بخند ... #الهام_ملک_محمدی
ازش می پرسم چطور میتونی انقدر زیاد بخونی؟ میگه از وقتی الفبا یادگرفتم زمین و زمان رو خوندم هرچی تابلو بود هر چی نوشته رو شیشه مغازه ها بود هر روزنامه ای، هر پشت نوشته ی کامیونی همه رو مثل شکارچیی که قراره نوشته شکار کنه. آخرش این شد که به کتاب خوندن علاقمند شدم و معتاد.
آدینه شب آذرخشی جهید 
آرزویی بر کاغذی نقش بست
گوهر از کوه نمایان شد 
کلاغی به چنگالی در ربود
کرکسان بر دشت سرازیر شدند
مرغکان در لانه کز شدند
چرخان با دم خروسی روبهان 
قرقاولان گریزان 
بیشه خالی از شکار شد
گرگ سحرگاه به خضرا زد
درنیافت قرقاول و مرغکی 
چون درربوده بودند کرکسان
عـݪـۍ:
◔͜͡ عڶـــےِِ͜͡◔:
میگن اگ عقاب ،میخواد کلاغ نباشه و همچنان عقاب بمونه میتونه تا 60 سالگی هم زندگی کنه ولی برای رسیدن به این سن باید تصمیم بزرگی بگیره!ظاهرا وقتی عقاب  سنش از نیمه میگذره،چنگال های بلند و انعطاف پذیرش دیگ نمیتونن شکار رو بگیرن و نگه دارن ؛ نوک بلند و تیزش تاب دار و کند میشه؛ شهبال ها بر اثر زخیم شدن پرها؛ به سینش میچسبن  و پرواز برای عقاب دشوار میشه .....
درست توی این موقعیت ؛  عقاب تنها دو گزینه در پیش رو داره؛ یا باید بمیر
آخرین عکسی ک گرفته ام مربوط به فروردین 96 میشود. قبل از فوت برادر. بعد از آن دیگر عکسی از من به رضای دل ثبت نشد جایی! دروغ نگفته باشم برای یک دوست دو سه بار عکس فرستادم. برای رفع دلتنگی.. از همان ها ک میگیرند و میفرستند و پاک میکنند. یک بار هم در عکس ورودی دانشگاه بین 90 نفر به زور همکلاسی ها گنجانده شدم فقط جهت تکمیل تعداد افراد در عکس. عکسی ک وقتی میبینی در قسمت خانم ها به استثناء دو ردیف اول فقط یک سری لکه سیاه دیده میشود و چندی نقطه های سفید که از
خوب است زندگی و ندارم شکایتی
سختی و راحتی ام برقرار بود
در پشت سر شده شادی و غم درو
صیّاد بوده و گاهی شکار بود
در روبرو شب و روز است در طلب
تا گفتگو کنم که در اینجا چه کار بود
من مرغ زیرکم که نیفتم به دام غم
غمخانه در طلبم بیشمار بود
خوب و بد است همانی که کرده ای
غم بود کوه و شادی من چون غبار بود
وقتی شکایتی ندهد حاصلی تو را
بهتر که گفته خوشی در کنار بود .
از این عصر خسته‌ام...
برگردیم به هزاره‌های دور...
من با پوست خرسی...
که زمستان‌هایمان را خوابیده...
برای تو بالاپوشی بدوزم...
و تو با شاخ گوزن پیری که شکار کرده‌ای...
عکسم راروی دیواره‌ی غارمان بکش!
مرا به هزاره‌هایی ببر ...
که غروب‌ها...
با شکاری تازه به خانه می‌آمدی...
و قلب من تنها آتشی بود...
که کشف کرده بودی!
#رویا_شاه_حسین_زاده
این متن دخترونه هست و من پسر هستم!
با سلام
دوست دارید در زندگی چه چیزهایی رو تجربه کنید؟ میتونید در نظرات یا در وبتون بنویسید.
من ...
1. زندان انفرادی رو تجربه کنم. (اسم زندان: زندان الکاتراز که تو دریاس یا اقیانوس)
2. نبرد با خرس در جنگل یا قطب
3. شکار نهنگ با نیزه در اقیانوس
4. سورتمه سواری و داشتن چند گرگ+ یه گرگ پیر
5. گلادیاتور بشم.
6. کارگری
# تا الان فقط مورد 6 رو موفق شدم.
یاعلی
هرچی هم که با خودت عهد و پیمون ببندی که دیگه کتاب نخری، وقتی ببینی انقلاب کتاب بساط کردن پنج تومن، هوایی می‌شی. مثل معتادی که جنس ارزون ببینه، با کله می‌ره می‌گیره تا بکشه و شارژ بشه و هرچی درس و قول توی دوره‌های NA بوده رو فراموش می‌کنه؛ منم امروز تا به خودم اومدم دیدم دو زانو نشستم روی زمین و اصلا حواسم به کثیف شدن شلوارم نیست و دارم کتابا رو شُخم می‌زنم..
قرآنِ انگلیسی و رباعیات خیام و پیامبرِ جبران خلیل جبران، شکار امروزم بود. از اون شکا
ادشاهیدو شاهین کوچک به عنوان هدیه دریافت کرد. آنها را به مربی پرندگان دربار سپرد تا برای استفاده در مراسم شکار تربیت کند. 

یک ماه بعد، مربی نزد پادشاه آمد و گفت که یکی از شاهین‌ها تربیت شده و آماده شکار است اما نمی‌داند چه اتفاقی برای آن یکی افتاده و از همان روز اول که آن را روی شاخه‌ای قرار داده تکان نخورده است. 
این موضوع کنجکاوی پادشاه را برانگیخت و دستور داد تا پزشکان و مشاوران دربار، کاری کنند که شاهین پرواز کند. اما هیچکدام نتوانستن
علت اینکه در اسلام دستور پوشش اختصاص به زنان یافته است این است که میل به خودنمایى و خودآرایى مخصوص زنان است. از نظر تصاحب قلبها و دلها... مرد شکار است و زن شکارچى، همچنانکه از نظر تصاحب جسم و تن، زن شکار است و مرد شکارچى. میل زن به خودآرایى از این نوع حس شکارچیگرى او ناشى مى‏شود.
این زن است که به حکم طبیعت خاص خود مى‏خواهد دلبرى کند و مرد را دلباخته و در دام علاقه به خود اسیر سازد. لهذا انحراف تبرّج و برهنگى از انحرافهاى مخصوص زنان است و دستور پو
آب زنید راه را هین که نگار می‌رسد
مژده دهید باغ را بوی بهار می‌رسد

راه دهید یار را آن مه ده چهار را
کز رخ نوربخش او نور نثار می‌رسد

چاک شدست آسمان غلغله ایست در جهان
عنبر و مشک می‌دمد سنجق یار می‌رسد

رونق باغ می‌رسد چشم و چراغ می‌رسد
غم به کناره می‌رود مه به کنار می‌رسد

تیر روانه می‌رود سوی نشانه می‌رود
ما چه نشسته‌ایم پس شه ز شکار می‌رسد

باغ سلام می‌کند سرو قیام می‌کند
سبزه پیاده می‌رود غنچه سوار می‌رسد

خلوتیان آسمان تا چه
در یک روز گرم بهاری هوای دلم ابری است .... 
ابرهایی که با احساس بارور شده اند ....
دلم برای ماندن در مسیر احساس، از هر لحظه آماده تر است ...
همچون صیدی که بی تاب شکار شدن باشد میخوام بگریزم از شکارچیان خوش رنگ ....
راهم آسان نیست ولی تو هستی ....
پس آسان است ....
درد زیاد است ولی دوا هست ....
پس آسان است ...
دیو هست ولی فرشته بسیار است ....
پس آسان است ....
پلنگ به ماه گفت:- من تو را دوست می‌دارمماه چیزی نگفت، زیرا ماه بود و ماه، هرگز حرف نمی‌زند. پلنگ این را فهمید که ماه سخن نمی‌گوید و هرگز سخن نخواهد گفت. پس گفت:- تو می‌توانی حرف نزنی اما من دوستت می‌دارم و از جانب تو با خویشتن سخن‌ها خواهم گفت.ماه همچنان ماه بود و ساکت بود. فقط می‌تابید. پلنگ که فکر می‌کرد ماه را دوست می‌دارد هر شب سر صخره می‌ایستاد و می‌گفت:- اینقدر نگاهت می‌کنم تا مانند تو شوماینجا بود که گلی کوچک که بر صخره روییده بود به
قطعات
-۱-
تجسیم نور یزداں واللہ مرتضیٰ ہےقرآن کی طرح ہی، احمد کا معجزہ ہےمصروف روز شب ہوں میں مدح مرتضی میںیعنی لبوں پہ ہر دم قرآن کی ثنا ہے۲۰ جمادی الاولی ۱۴۴۱ قم
-2-
جو مجھ کو دامن اژدر شکار مل جائے
جوار رحمت پروردگار مل جائے
یہی ہے صبح و مساء میری التجا رب سے
میری لحد کو نجف کی بہار مل جائے
۱۳ رجب ۱۹۹۹ کراچی
ادامه مطلب
یک روز پادشاهی همراه با درباریانش برای شکار به جنگل رفتند.
هوا خیلی گرم بود و تشنگی داشت پادشاه و یارانش را از پا در می آورد. بعد از ساعتها جستجو جویبار کوچکی دیدند. پادشاه شاهین شکاریش را به زمین گذاشت، و جام طلایی را در جویبار زد و خواست آب بنوشد
ادامه مطلب
از دیشب حتی به حالت پرواز گوشی هم حساس شدم.این حالت پرواز بدجور جلد عوض کرد وتبدیل به حالت سقوط شد.
این حال الان ما رو پرنده هایی که به امید زندگی پرواز میکنن ولی توی دل آسمون شکار میشن باید خوب خوب بفهمن. مگه نه!
#حرف_زیادی #نارین_یازان #قربانیان_پرواز

میگویند وقتی یک روستایی لر اولین بار تفنگ شکاری را در دست شکارچی دید پرسید این چیست؟ شکارچی گفت تفنگ. پرسید چه کاربردی داردگفت از دور طعمه را نشانه میگیری و شکارش میکنی.. ان روستایی گفت اینکه خیلی نامردی است تو وسیله ای داشته باشی از دور و بدون درگیری با شکار ، ان را بزانو دراوری.
ادامه مطلب
روزی کلاغی بر درختی نشسته و تمام روز خود را بیکار بود و ھیچ کاری نمیکرد
خرگوشی از آنجا عبور میکرد
خرگوش از کلاغ پرسید:آیا من ھم میتونم مثل تو تمام روز را ب بیکاری بگذرانم؟!
کلاغ:البته ک میتوانى......!
خرگوش کنار درخت نشست و مشغول استراحت شد
ناگھان روباھى جست و خرگوش را شکار کرد
کلاغ گفت..برای اىنکھ مفت بخورى و بخابى باید این بالا بالاھا باشی
واقعاً تصمیم‌گیرهای فرهنگ هنوز بعد از چهل‌ویک سال به راه‌حلی اصولی‌تر از جمع کردن دیشا از پشت‌بوما دست نیافته‌ن؟!
پ.ن.۱. شکار لحظهٔ زیر (:دی) مربوط به چند روز پیشه که اتفاقی افتادم پشت این ماشینه که پر از دیش بود...
پ.ن.۲. ما خودمون دیش و ماهواره نداریم. شماها دارین؟

آتلیه عکاسی کودک ( شکار عکس کودک )

من یک شکارچی هستم .. اما طعمه من با طعمه های دیگر شکارچی ها متفاوت است .
طعمه من در جنگل در حال حرکت یا در حال پرواز در آسمان نیست .
طعمه من لحظات استثنائی ای از کودکان است که هر کسی قادر به دیدن آنها نیست .
من شکارچی ای هستم که هر لحظه به دنبال آن یک ثانیه هستم تا حرکت صورت یا صحنه ای که عکس کودک را بهتر نشان دهد پیدا کنم . 
شکار میتواند خسته کننده و کمی شبیه جنگ باشد .
اما نکته جالب ماجرا این است که لحظات هیجان ان
دیروز داشتم یک فیلم مستند میدیدم که خیلی برام جالب بود؛
داستان اینه که قبل از اینکه پنگوئن ها بچه دار بشن، پدر میره توی دریا سینه شو پر ماهی میکنه و میاره برای زنش و زنش هم همین کار رو میکنه و وقتی که بچه به دنیا میاد و تخم گذاشته میشه مادر از بچه نگه داری نمیکنه، بلکه پدر میشینه روی تخم تا اون رو گرم نگه داره.
در این حالت مادر میره توی دریا و به مدت چند هفته فکر کنم گفته بود برای شکار ماهی و پر کردن خودش و چندین بار این کار رو تکرار میکنه و پدر هم
افراد بازنده نسبت به خود و دنیای اطراف خوداحساس خوب و مثبتی ندارند و با دنیا سر جنگ و ناسازگاری دارند. زندگی و کسب و کار را میدان جنگ و رقابت می پندارندو برای رسیدن به اهدافشان بر حذف رقبایشان تمرکزمی کنند. این ها کسانی هستند که در جاده موفقیت  مانند یک شکارچی زندگی و حرکت می کنند،تمام لحظات زندگی خود را در پی شکار هستند و باید شب هنگام دست پر با شکار به خانه برگردند. نگرش این افراد بر مبنای این است که هر جنبنده ای یا شکار است یا شکارچی.  این
​​​​​شیری گرسنه از میان تپه‌های کوهستان بیرون پرید و گاوی را از پای درآورد. سپس در حالی که شکمی از غذا درمی آورد، هر از گاهی یکبار سرش را بالا می گرفت و مستانه نعره می کشید. 
صیادی که در آن حوالی در جستجوی شکار بود صدای نعره های مستانه شیر را شنید و پس از ردیابی با گلوله ای آن را از پای درآورد.

هنگامی که مست پیروزی هستیم بهتر است دهانمان را بسته نگه داریم.
غرور، منجلاب موفقیت است.
موفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی است

✳️ توجه به خدا مثل نور و روشنایی است. وقتی انسان توجه به خدا کرد، چشمش نور و بینایی پیدا می‌کند، پیش پایش را می‌بیند، روشن می‌شود، حق را از باطل و راه را از چاه تمیز می‌دهد، برایش می‌شود مثل روز. چون وقتی به آخرت و به عظمت الهی توجه کرد، کوچکی دنیا را درک می‌کند و می‌فهمد که دنیا چاله است؛ ارتفاع دنیا سقوط است، همه چیز دنیا تله و دام است و این دام را گذاشته‌اند که انسان اگر دل به دنیا بست، شکار این دنیا می‌شود. این را با توجه به خدا می‌فهم
افراد بازنده نسبت به خود و دنیای اطراف خوداحساس خوب و مثبتی ندارند و با دنیا سر جنگ و ناسازگاری دارند. زندگی و کسب و کار را میدان جنگ و رقابت می پندارندو برای رسیدن به اهدافشان بر حذف رقبایشان تمرکزمی کنند. این ها کسانی هستند که در جاده موفقیت  مانند یک شکارچی زندگی و حرکت می کنند،تمام لحظات زندگی خود را در پی شکار هستند و باید شب هنگام دست پر با شکار به خانه برگردند. نگرش این افراد بر مبنای این است که هر جنبنده ای یا شکار است یا شکارچی.  این
هَشت‌پا یا اُختاپوس (نام علمی: Octopoda) یک جانور بی مهرهٔ آبزی از شاخه نرمتنان، رده سرپایان و راستهٔ هشت‌پایان (Octopoda) است. ۳۰۰ گونه هشت‌پا شناسایی شده که این تعداد، یک‌سوم از تمامی گونه‌های سرپایان را تشکیل می‌دهد. نام اختاپوس به معنی هشت پا از زبان یونانی گرفته شده است.
سر هشت پا با ۸ بازو احاطه شده که همه اندام های حیاتی این جانور در سر آن قرار دارد. رنگ و اندازه هشت پا به وسیله محیط اش تعیین می شود. هشت پاهایی که در آب سرد زندگی می کنند خیلی ب
حرف خاصی نیست.
فقط میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن خالی ات میکند.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
خلق و خوی نژاد چاوچاو:
آنها از چین نشات گرفته و مورد استفاده برای شکار همه چیز از قرقاول گرفته تا شکار گرگ قرار گرفته اند.هم‌چنین به عنوان سگ های گارد و محافظ و برای حمل چرخ دستی ها نیز مورد استفاده بوده اند.امروزه چاو چاو هنوز هم یک سگ گارد عالی است و زمانی که با عشق و احترام با او رفتار کنید حقیقتا او را به یکی از اعضای خانواده خود تبدیل می کنید. این نژاد به شدت محافظت از صاحبان خود و اموال آن ها را دوست دارد ولی صاحبان این سگ باید زمان و انرژی
 کلاغ ها خوشبخت ترین پرندگان اند چرا که زشت اند و بد صدا، و به برکت این خصلت کسی هرگز اسیر شان نکرده است، هیچ صیادی برای کلاغ ها دانه نمی ریزد،در قفس هیچ پرنده فروشی کلاغی یافت نمی شود، اما همچنان کلاغ ها جزو با هوش ترین حیوانات اند ، آزاد ترین مردمان کسانی هستند که در پی جلوه دادن جاذبه های ظاهری به دیگران نیستند، به دام شکار چیان این جلوه پرستان هم نمی افتند، بگذار اگر می خواهی کسی دوستت بدارد برای آن چیزی باشد که برایش تلاش کرده ای و جزو وج
*تو برای من هنوز پسربچه ای بیشتر نیستی، مثل صدهزار پسربچه ی دیگر. نه من به تو احتیاج دارم و نه تو به من احتیاج داری. من هم برای تو روباهی بیشتر نیستم، مثل صدهزار روباه دیگر. ولی اگر تو مرا اهلی کنی، هردو به هم احتیاج خواهیم داشت. تو برای من یگانه ی جهان خواهی شد و من برای تو یگانه ی جهان خواهم شد... 
زندگی من یکنواخت است. من مرغ ها را شکار می کنم و آدم ها مرا شکار می کنند. همه ی مرغ ها شبیه هم اند و همه ی آدم ها شبیه هم اند. این زندگی کسلم می کند. ولی اگ
گرگان - ایرنا -
ممنوعیت شکار پرندگان مهاجر در گلستان به دلیل تلفات در میانکاله، آغاز
واکسیناسیون، بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی کلاله و مراوه‌تپه و
بهره‌برداری از ۹۰ واحد دامداری روستایی در مناطق سیل‌زده از جمله خبرهای
کوتاه روز سه‌شنبه گلستان است.

مدیرکل
حفاظت محیط زیست گلستان گفت: به دلیل تلفات پرندگان مهاجر در پناهگاه حیات
وحش میانکاله، شکار پرندگان تا اطلاع ثانوی در گلستان ممنوع شد.

محمدرضا کنعانی
_هربار که کسی وارد زندگیم می شد ،خلوتم رو ازم می گرفت و می خواست من رو به طور کامل تصاحب .
+می فهمم تو می خوای تا همیشه تنها بمونی .
_نه اینطور نیست ،تا همیشه تنها بودن خیلی ترسناکه ،دوست دارم کسی وارد زندگیم بشه که با وجودش خلوت هم داشته باشم ،جوری که انگار دارم با خودم زندگیم می کنم و اون طرف فقط جنسیتش فرق می کنه

مریم کریمی 
اسفند 1398

در این بلاگ میخواهم بگویم آنچه را که شاید باید میگفتم.
گفته هایم را مینویسم تا بخوانید. نوشته برای خوانده شدن است و نویسنده عاشق خوانندگانش، ولی بعضی نوشته ها را باید از دید خوانندگان پنهان داشت تا شکار نشوند.
گاهی نوشتن بهتر از خواندن تو را راهنمایی میکند و گاهی نوشتن بیشتر از گریه کردن تو را خالی.
نوشته ها حرف هایی اند که زده نشده اند، برخی ها حرف های زده شده را مینویسند اما من نوشته را صدایی میدانم که به گوش کسی نرسیده است.
قرار است اینجا
مراد، ﺍﺯ ﺍﻫﺎﻟ روستایی ﺑﻪ ﺻﺤﺮﺍ ﺭﻓﺖ ﻭ در راه برگشت، به ﺷﺐ خورد و
از قضا در تاریکی شب ﺣﻮﺍﻧ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺣﻤﻠﻪ ﺮﺩ. ﺲ ﺍﺯ ﺩﺭﺮ ﺳﺨﺖ ﺑﺎﻻﺧﺮﻩ ﺑﺮ
ﺣﻮﺍﻥ ﻏﺎﻟﺐ ﺷﺪ ﻭ ﺁﻥ ﺭﺍ ﺸﺖ ﻭ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺟﺎ ﻪ ﻮﺳﺖ ﺣﻮﺍﻥ ﺯﺒﺎ ﺑﻪ ﻧﻈﺮ ﻣ‌ﺭﺳﺪ،
ﺣﻮﺍﻥ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﻭﺵ ﺍﻧﺪﺍﺧﺖ ﻭ ﺑﻪ ﺳﻤﺖ ﺁﺑﺎﺩ ﺭﺍﻩ ﺍﻓﺘﺎﺩ. ﺲ ﺍﺯ ﻭﺭﻭﺩ ﺑﻪ روستا،
ﻫﻤﺴﺎﻪ‌ﺍﺵ ﺍﺯ ﺑﺎﻻ ﺑﺎﻡ ﺍﻭ ﺭﺍ ﺩﺪ ﻭ ﻓﺮﺎﺩ ﺯﺩ: «ﺁﻫﺎ ﻣﺮﺩﻡ، مراد شیر ﺷﺎﺭ
ﺮﺩﻩ!» مراد ﺑﺎ ﺷﻨﺪﻥ ﺍﺳﻢ ﺷ

_هربار که کسی وارد زندگیم می شد،خلوتم رو ازم میگرفت و و میخواست من رو به طور کامل تصاحب کنه .
+می فهمم،تو میخوای تا همیشه تنها بمونی .
_نه اینطور نیست ،تا همیشه تنها بودن خیلی ترسناکه ،دوست دارم کسی وارد زندگیم شه که با وجودش خلوتم هم داشته باشم،جوری که انگار دارم با خودم زندگی میکنم و اون طرف فقط جنسیتش فرق میکنه.

مریم کریمی اسفند 1398
آورده‌اند که مرغ ماهی‌خواری بر لب آبی خانه داشت و همیشه به اندازه‌ی نیاز خود، از آب ماهی می‌گرفت. روزگار او بد نبود تا این‌که پیری و ناتوانی به او روی آورد و از شکار باز ماند. به کنجی نشست و با خود گفت، دریغا از زندگی که به تندی باد گذشت و از آن چیزی مگر تجربه برایم نماند و امروز همین تجربه شاید مرا به‌کار آید. پس باید امروز به جای زور و چالاکی، کار خود را با نیرنگ پیش برم. ماهی‌خوار با چهره‌ای اندوهگین بر لب آب نشست. ناگهان خرچنگی او را دید
آرسنیک ( Regulus of arsenic ) با علامت اختصاری As و عدد اتمی 33 نوعی متالوئید ( شبه فلز ) و جسمی است جامد که از پیریت های طبیعی آرسنیک ( Natural arsenical pyrites ) استخراج می شود . در تجارت دو نوع عمده ی آن عبارتند از :1 - آرسنیک معمولی موسوم به فلزی ( Metallic ) که به شکل کریستال های لوزی درخشان به رنگ فولاد خاکستری و ترد غیر قابل حل در آب دیده می شود .2 - آرسنیک زرد به شکل مکعب های متبلور و کم پابرجا ( Rather unstable ) که مورد مصرف آن در ساختن بی سولفور آرسنیک ، ساچمه شکار ( Buck-shot ) ، برن
درخواستی از سارا بیات
نام فارسی : قهرمانان شرور نیستند (را.وان
سال تولید : ۲۰۱۱
محصول کشور :هند
ژانر : اکشن | ماجراجویی | علمی تخیلی
کیفیت : BluRay 1080p – ۷۲۰p
کارگردان :Anubhav Sinha
ستارگان :Shah Rukh Khan, Kareena Kapoor, Arjun Rampal
خلاصه فیلم  :«شکار سابرمانیام» که اصالتا هندی است به همراه همسر و پسرش زندگی معمولی ای دارند. او در شرکتی مشغول به کار است که به زودی یک بازی کامپیوتری بی نقص و بزرگ را وارد بازار خواهد کرد. شکار قصد دارد در این بازی کامپیوتری یک ابر قهرمان بسا
یار مرا چو اشتران باز مهار می‌کشد

اشتر مست خویش را در چه قطار می‌کشد

جان و تنم بخست او شیشه من شکست او

گردن من به بست او تا به چه کار می‌کشد

شست ویم چو ماهیان جانب خشک می‌برد

دام دلم به جانب میر شکار می‌کشد

آنک قطار ابر را زیر فلک چو اشتران

ساقی دشت می‌کند برکه و غار می‌کشد

رعد همی‌زند دهل زنده شدست جزو و کل

در دل شاخ و مغز گل بوی بهار می‌کشد

آنک ضمیر دانه را علت میوه می‌کند

راز دل درخت را بر سر دار می‌کشد

لطف بهار بشکند رنج خمار ب
در شبه جزیره عربستان ، شترمرغ ها برای گوشت آنها شکار می شدند ، در حالی که از پوست آنها برای تهیه لباس های محافظ استفاده می شد. بر خلاف پرهای پرندگان دیگر ، میله های پر از شتر مرغ در دو طرف شافت مرکزی به همان اندازه طولانی هستند. به همین دلیل است که پر شتر مرغ در مصر باستان به عنوان نمادی از عدالت و حقیقت پذیرفته شد.
هزاران سال از عمرم در بطالت گذشت و لحظه‌ای خوشی در این بین نیست. دیگر پیر شده‌ام، وقتی برای تغییر نیست. هر روز به خود یادآور می‌شوم که زندگی کوتاه است ولی باز در عادات خویش محو می‌شوم.هر کس به جای من به مربی‌گری این تن بپردازد، روزی به قلهء خوشبختی می‌رساندش ولی عاقبت این تن استهلاک است. می‌ترسم از روزی که بپرسند: عمرت را چگونه گذراندی؟ و من در بی‌پاسخی بمانم و در آخر بگویم شکار شدم با کوته‌فکری خویش! از آنجا می‌گویم که روزی جغدی از بیدار
-آنارشیسم یعنی چی؟
+نظر خودت چیه
-یعنی هرج و مرج
+نه
-پس چی
+بین علما اختلافه
-به نظر خودت
+یعنی نفی هرگونه سازماندهی بیهوده
-یعنی قانون جنکل
+قانون جنگل مگه چشه. توی جنگل شکار و شکارچی مشخصه، جنگل ها مرز ندارند، توی جنگل هر کس به اندازه نیازش بر میداره، توی جنگل هر کس سر جای خودشه، توی جنگل هر چقدر بدوی نتیجه اش را میبینی، توی جنگل دسته و خانواده روابطشون مستحکمه، توی جنگل اختلاف طبقاتی جایی نیست (البته یه سری میمون مثل خود ما هستند که از این داس
آکباش و آکیتا
شق و رق شدی آکیتا،چاق و چله شدی،شرط می بندم بیست
کیلو اضافه کردی،قَدِت هم چند سانت از آخرین باری که دیدمت ،بزرگتر شده،راستشو بگو
این مدت چی کار می کردی؟
آکیتا:وقتی شوهرم منو با توله ها وِل کرد و رفت،چند
وقتی افسرده بودم
آکباش می پره تو حرف آکیتا و میگه:
تا بوده این بوده و هست،مردای هوس باز کارشونو می
کنند و توله هاشونو می گذارند واسه ماها،باور کن از این زندگی نکبتی خسته شدم،اون
توله سگ هم که فقط سربارِ منه،یه لقمه نون گیر خودم ن
خبری اگر شنیدی ز جمال و حسن یارمسر مست گفته باشد من از این خبر ندارم شب و روز می بکوشم که برهنه را بپوشمنه چنان دکان فروشم که دکان نو برآرمعلمی به دست مستی دو هزار مست با ویبه میان شهر گردان که خمار شهریارمبه چه میخ بندم آن را که فقاع از او گشایدچه شکار گیرم آن جا که شکار آن شکارمدهلی بدین عظیمی به گلیم درنگنجدفر و نور مه بگوید که من اندر این غبارمبه سر مناره اشتر رود و فغان برآردکه نهان شدم من این جا مکنید آشکارمشتر است مرد عاشق سر آن مناره عشق
بازی با گربه های عصبی
گربه ها چه بی اعتماد به نفس، چه با اعتماد با نفس ،چه ترسو یا عصبی ، عاشق بازی می باشند. بازی کردن با یک اسباب بازی نظیر پرنده یا طناب می تواند به رشد و بلوغ غریز شکار گربه و افزایش اعتماد به نفس گربه کمک کند.

مشاوره و آموزش درمان بیماری گربه ها
با این حال ، سعی کنید به گربه خود فشار زیادی برای جلوگیری از ترس و عصبانیت نیاورید و بسیار آهسته مراحل را طی کنید. در صورتی که گربه شما نمی خواهد با اسباب بازی ها بازی کند، شما باید
یکی بود،یکی نبود.

غیر از یه خدای عادل،روی زمین،قدرتی نبود.

توی یه جنگل بزرگ و سرسبز،حیوونای زیادی زندگی میکردن...پلنگ،ببر،شیر،گرگ،روباه،گوزن،آهو،خرگوش،سمور...

اونا واقعا شاد بودن...همدیگه رو دوست داشتن...هرروز با هم بازی میکردن و احساس خوشبختی میکردن...

اما هر چند روز یه بار،یکی از حیوونا گم میشد...شایعه شده بود که به جنگل زیرین سقوط کردن...

گرگ کوچولو هم یکی از کسایی بود که سقوط کرده بود...و مثل بقیشون،نمیدونست چه خبر شده...چیزی که اون
اولین جمعه در فصل بهار/یاد کردم از ولی کردگار/اوامام آخرین دین ماست/حضرتش آن آیت وزلف نگار/بهرقرآن و ولایت میرسد/عشق اوهرشیعه راکرده شکار/میرسد ناگاه باروز فرج/عدل رابرپاکنددر روزگار/اشک جاری میشود درمقدمش/لشکری بهرش فراهم بیشمار/شرط اوازبهرمااصلاح جان/میکندحق رابه دنیا آشکار/ای خداما ندبه خوان یوسفیم/بوی پیراهن رسد ازسوی یار/با ظهورش شادفرما شیعه را/دشمن دین راکشدبا ذوالفقار/
چونک جمال حسن تو اسب شکار زین کند

نیست عجب که از جنون صد چو مرا چنین کند

بال برآرد این دلم چونک غمت پرک زند

بارخدا تو حکم کن تا به ابد همین کند

چونک ستاره دلم با مه تو قران کند

اه که فلک چه لطف‌ها از تو بر این زمین کند

باده به دست ساقیت گرد جهان همی‌رود

آخر کار عاقبت جان مرا گزین کند

گر چه بسی بیاورد در دل بنده سر کند

غیرت تو بسوزدش گر نفسی جز این کند

از دل همچو آهنم دیو و پری حذر کند

چون دل همچو آب را عشق تو آهنین کند

جان چو تیر راست من در
 در روزگاری دور مرغ ماهی خواری زندگی می کرد که سال های جوانی اش سپری
شده بود و اینک به پیری رسیده بود . او در گذشته ماهی گیری توانا و زرنگ
بود و می توانست در یک چشم برهم زدن تعداد زیادی ماهی را شکار کرده و بخورد
...
ادامه مطلب
زن بودن شگفت انگیزترین وجه بودن است،خوب که نگاه مى کنم مى بینمخنده یعنى زن، گریه یعنى زن،خیال یعنى زن، خط و خال یعنى زن،پرنده یعنى زن، قمار یعنى زن،برنده یعنى زن، بهار یعنى زن،شروع یعنى زن، تبار یعنى زن،نگار یعنى زن، شکار یعنى زن،ستاره یعنى زن، سه تار یعنى زن،پنجره یعنى زن، غبار یعنى زن ومرد یعنى زن...همین که عطر خوش زن از مشام شعر رد مى شودتمام هستى شعر مى شود زن، مى شود من.در جهانى که بر مبناى زن بودن شکل گرفتههر روز، روز زن است.روزتان مبارک
✳️ توجه به خدا مثل نور و روشنایی است. وقتی انسان توجه به خدا کرد، چشمش نور و بینایی پیدا می‌کند، پیش پایش را می‌بیند، روشن می‌شود، حق را از باطل و راه را از چاه تمیز می‌دهد، برایش می‌شود مثل روز. چون وقتی به آخرت و به عظمت الهی توجه کرد، کوچکی دنیا را درک می‌کند و می‌فهمد که دنیا چاله است؛ ارتفاع دنیا سقوط است، همه چیز دنیا تله و دام است و این دام را گذاشته‌اند که انسان اگر دل به دنیا بست، شکار این دنیا می‌شود. این را با توجه به خدا می‌فهم
با سلام . 
این روزا ادم اسمای  عجیب و غریبی رو می شنوه  . مثلا گیاه جون من یک برگ بده یا گیاه بنزینی یا مثلا برگ هندوانه یا مرغ بهشتی یا قلب خونین . 
امروز هم گیاهی رو معرفی می کنم که جدیدا مد شده در آپارتمان نگه می دارند ‌ .  
شاید دقت کرده باشید یا نه ، من در عنوان متن  به جای استفاده از دیوونه از دیونه استفاده کردم . اتفاقا اشتباه نکردم ‌ . منظور من یک گیاه احمق و دیوونه نبود بلکه گونه ای از گیاهان حشره خوار به اسم دیونه ( dionea ) بود .

مگس برای اس
من چه کنم خدای من؟ چاره در این مقام چیست؟کوچه پر از حرامی و این همه ازدحام چیست؟
مردم هجوم آورند٬ چو نیش کژدم آورندآتش و هیزم آورند٬ معنی فکر خام چیست؟
چه با شتاب آورند٬ چه بی حساب آورندبه کف طناب آورند٬ شکار کیست؟ دام چیست؟
چرا شعار میدهند؟ تن، پی عار میدهندبه در فشار میدهند٬ علت انتقام چیست؟
آتش ظلم شعله ور٬ خانه ی امن در خطرسگان هار، حمله ور٬ مقصد این حرام چیست؟
علی ولی اعظم است٬ علی وصی خاتم استعلی شه دو عالم است٬ گناه این امام چیست؟

من
دیدی که یار چون ز دل ما خبر نداشتما را شکار کرد و بیفکند و برنداشتما بی‌خبر شدیم که دیدیم حسن اواو خود ز حال بی‌خبر ما خبر نداشتما را به چشم کرد که تا صید او شدیمزان پس به چشم رحمت بر ما نظر نداشتگفتا جفا نجویم زین خود گذر نکردگفتا وفا نمایم زان خود اثر نداشتوصلش ز دست رفت که کیسه وفا نکردزخمش به دل رسید که سینه سپر نداشتگفتند خرم است شبستان وصل اورفتم که بار خواهم دیدم که در نداشتگفتم که بر پرم سوی بام سرای اوچه سود مرغ همت من بال و پر نداشتخا
می‌گویند روزی برای سلطان محمود غزنوی کبکی را آوردند که یک پا داشت  .فروشنده برای فروشش قیمت زیاد می‌خواست.سلطان محمود حکمت قیمت زیاد کبک  را جویا شد.فروشنده گفت: «وقتی دام پهن می‌کنیم برای کبک‌ها، این کبک را نزدیک دام‌ها رها می‌کنم. آواز خوش سر می‌دهد و کبک‌های دیگر به سراغش می‌آیند و در این وقت در دام گرفتار می‌شوند.هر بار که کبک را برای شکار ببریم، حتما تعدادی زیاد کبک گرفتار دام می‌شوند.»
سلطان محمود امر به خریدن کرد و خواستار کبک ش
نه اعتنا به می و نه خمار می کردندعلی نبود، خلایق چه کار می کردند؟علی اگر که نمی بود، شاعران در شعرچه استفاده ای از ذوالفقار می کردند؟به دار باقی مولا شتافتند آنانکز عشق یار تمنای دار می کردندز هیبت سخنش، پایه های منبر نیززمان خطبه، سکوت اختیار می کردندبه دست حیدری اش بوسه زد در خیبرو اهل کوفه به این افتخار می کردندبرای علم علی تازگی ندارد، هیچهرآنچه را که بر او آشکار می کردندهمه مناظر کوفه ز خویش می رفتنداگر نگاهی از آن رخ شکار می کردندبگو
چندسال
پیش بعد
از "دروازه" که دنیای انسان ها رو به دنیای هیولاها متصل کرد برخی از
مردم عادی قدرت شکار هیولاها را در دروازه پیدا کردند. اونا به عنوان
"شکارچیان" شناخته می شدند ، اما همه شکارچیان قدرتمند نبودند. اسم من
سونگ جین یک شکارچی درجه E
هستم. من خیلی " ضعیفم" من باید خطرات زیادی رو در زندگی به جون بخرم.
من هیچ مهارتی ندارم و به سختی پول مورد نیازم رو به دست میارم ، مبارزه در دروازه
های سطح پایین... این شرایط ادامه داشت تا زمانی که من یک قدرت جد
مانتیس ها تنها حشراتی هستند که قادرند سر خود را به اطراف بچرخانند این توانایی منحصر به فرد به آنها اجازه می دهد تا از روی شانه های خود اطراف را ببیند. 
دو چشم مرکب بزرگ و سه چشم ساده   در بین آن دو به مانتیس ها کمک می کند تا دنیای اطراف خود را ببینند.پاهای جلویی به طور مشخصی به طرف جلو خم شده است و به مانتیس اجازه می دهد تا حشرات و طعمه های دیگر را با آنها بگیرد و شکار کند.
خیلی وقتها به این فکر می کنم که چه انتظاری از دنیا دارم؟ دنبال چی هستم؟ کجا را می خوام بگیرم؟
وقتی خیلی سطحی فکر می کنم آرزوها و خیالات بزرگی دارم ولی وقتی عمیقتر نگاه می کنم می بینم دنبال یک چیز بیشتر نیستم و تمام تلاشم صرفا در این راستاست.
شادی

اما معنی این شادی چیه؟ آنچه که در اعماق وجودم حس کرده ام احساس رضایت از لحظه ها است. مثلا وقتی در حال عبور از خیابان هستم با برداشتن یک تکه آشغال از روی زمین احساس رضایت می کنم. وقتی با یک کودک با مهرب
بسم الله الرّحمن الرّحیم
سلام
دیشب خواب خیلی عجیب و آموزنده ای دیدم.
تاحالا خیلی کم پیش آمده برام که خواب ببینم اونم اینقدر زیاد. 
برام جالب بود تا براتون بنویسمش.
توی خواب دیدم که من و یکی از دوستام قراره بریم شکار خرس.
منم هیچی از شکار بلد نبودم و قرار بود اون راهنماییم کنه
برای همین منظور یک تفنگ قدیمی بهم داد و گفت این تفنگ رو بگیر و روی زمین دراز بکش.
منم همین کار رو کردم و روی زمین دراز کشیدم و دیدم که شروع کرد روی من خاک میریخت.
گفتم چرا ای
اولین بار در فیلم نگهبانان کهکشان 1 بود که شخصیت هاوارد اردکه از دنیایی کامیک بوک مارول به دنیایی سینمایی مارول راه پیدا کرد و بعد از آن هیچ حضوری نداشت تا اینکه یکی از کاربران وبسایت رددیت حضورش را در فیلم انتقام جویان: پایان بازی شکار کرد.
ادامه مطلب
مرحوم گلابدره ای از نویسندگان برجسته کشور، در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی یادداشت هایی را از شرایط و خاطرات میدانی خود در عرصه مبارزات مردمی با رژیم ستمشاهی به رشته تحریر درآورد که بارها در قالب کتابی مدون به انتشار رسید. متن زیر گزیده ای از یادداشت او پیرامون نقش رسانه در ترویج سبک زندگی غربی است که از نظر می گذرانید:
... نگاه کن، ببین تلویزیون ملی ایران چه نشان می دهد؟ چه می گوید؟ چه فیلم هایی به نمایش می گذارد؟ وای! چه کسی باور می ک
دامنه برفی به لب ِ چشمه سار، کبک ِ خرامان بهار اینهمه؟خنده نکن ناز نکن گُل نچین، وسوسه کردن به شکار اینهمه؟

اسب ِ سپید ِ قد و بالا بلور! یال به توفان زده ی ِ شوق و شور!سرکش و طغیانگر و مست ِ غرور! دلبری از ایل و تبار اینهمه؟

طاق زده نصف ِ جهان کاشی ات، فرشچیان خیره به نقاشی اتسرمه کشیدی به طلا پاشی ات، آینه و نقش و نگار اینهمه؟

گرمی ِ پُرشور ِ بغل وای ِ من، ناب ترین بیت ِ غزل وای ِ من،از لب ِ تو باز عسل.. وای ِ من، کوزه ی ِ پُرشهد ِ انار اینهمه؟
بدین وسیله سفر من تمام میشود.
حس میکردم بدترین قسمت سفرم امروز باشد، اما تبدیل به شیرین ترین خاطراتم شد. چون با اتوبوس برگشتم و بلیت قطار و هواپیما نبود و نمیشد. خیلی شکار بودم. اما به غیر اذیت های خود اتوبوس، دو خانواده اصفهانی کنارم بودند. هر دو هم یکی یک مادربزرگ همراهشان داشتند. این میگفت تو مثل بچه ام میمونی، اون میگفت تو مثل بچه ام میمونی...
خلاصه که آنقدر کیک و چایی و تنقلات به خوردم دادند و خندیدیم که الآن فکر کنم ده کیلو اضافه کرده ام و
A-توانایی انتقال روی دانلود منیجر
1-سایت videocyborg
بسیاری سایت رایگان با توانایی انتقال به دانلود منیجر وجود دارند که با جستجو در گوگل آنها را شکار خواهید کرد !
اینها چند نمونه بودند
B-سایت های رایگان
1-سایت y2mate.com
2- سایت savethevideo.com
3- سایت keepvid.pro
4- سایت ddownr.com
5- سایت youtubedownload.video
6-سایت savemedia.website
7-سایت youtubemp4.site
8- سایت youtube-video-downloader.xyz
9-سایت ytoffline.net
10-سایت bitdownloader.com

بسیاری سایت رایگان وجود دارند که با جستجو در گوگل آنها را شکار خواهید کرد !
اینها چند نم

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها